O nás

Na trhu od roku 2002

Naše společnost působí na českém trhu od roku 2002. Zabývá se zejména distribucí produktů patřící pod Energizer Trading Limited, mezi které patří značky Energizer, Eveready. Společnost Conectiv s.r.o. je od 1.10.2016 výhradním distribučním partnerem společnosti Energizer Trading Limited pro nezávislý trh v České republice. Současně jsme se stali od 1.3.2021 výhradním distributorem značky California Scents a od 1.1.2022 výhradním distribučním partnerem společnosti Edgewell pro tradiční trh v České republice, výrobce produktů značky Wilkinson Sword, Bulldog, Hawaiian Tropic. Tato distribuce prostřednictvím týmu regionálních zástupců probíhá formou přímého prodeje a poskytování kompletního servisu přímo na místě.

Obsluhujeme více jak 6.000 prodejních míst

Ve spolupráci s distribučními partnery Eva Sapáková a ElektroProdej v.o.s. obsluhujeme více jak 6.000 prodejních míst pravidelným servisem. Díky znalosti distribuovaných produktů jsou naši regionální zástupci odborníci na danou kategorii, kterým můžete svěřit servis prodejen a ušetřený čas věnovat vašim klíčovým produktovým skupinám.

Snižujeme náklady na vaše skladové zásoby

Dále díky pravidelnému servisu snižujeme náklady na vaše skladové zásoby a díky doplňování pouze kusů dle odprodeje zvyšujeme obrátku.


Mezi doplňkové produkty, které společnost Conectiv distribuuje jsou světelné zdroje značek Energizer LED, NBB Bohemia a Narva, zapalovače a vteřinové lepidla značky AIT a další doplňkové produkty, se kterými vás tým regionálních zástupců seznámí.

Máte zájem s námi spolupracovat? Neváhejte nás kontaktovat.